Domov   |   2%   |   Kalendár   |   O klube   |   Naše príbehy   |   Galéria   |   Kontakt   |   Linky   |   Hargašov memoriál

Kalendár vodáckych podujatí VK Tatran Karlova Ves - Bratislava na rok 2017

por.č.

Dátum

Názov podujatia, akcie

Dlžka

Oddiel

Zodpovedný

1.

2.- 7.1.

Skalka - sústredenie

6 dní

KO

Skovajsová

2.

6.1.

Trojkráľový Kačín

1 deň

TO

Hargaš J.

3.

7.-8.1.

Baba, Košarisko , Rača - bežky

1 deň

TO

 

4.

11.1.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

5.

14.-15.1.

Baba, Košarisko , Rača - bežky

 

 

 

6.

21.-22.1.

Huncokárske hody, Zochova chata

2 dni

TO

Hargaš J.

7.

21.1.

M SR Trenažér

1 deň

KO

Wiebauer

8.

28.-29.1.

44. Biela Stopa - Kremnica Skalka

2 dni

TO

 

9.

3.2.

Polročné prázdniny

1 deň

 

individuálne

10.

4.-5.2.

 

 

 

 

11.

8.2.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

12.

10.2.

32. vodácky ples

 

 

Gálová

13.

12.2.

Extrémny splav

1 deň

TO

Hargaš J.

14.

18.-19.2.

 

 

TO

 

15.

20.-24.2.

Jarné prázdniny BA, NR, TT

5 dní

 

 

16.

25.-26.2.

 

 

 

 

17.

3.3.

Horolezecký grog

1 deň

 

Hrdina

19.

4.-5.3.

 

 

 

 

20.

8.3.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

21.

11.-12.3.

 

 

 

 

22.

18.3.

Otváranie vody

1 deň

TO

Hricová

23.

25.-26.3.

Žiarska chata

 

 

 

24.

1.-2.4.

Jarná brigáda, Členská schôdza

2 dni

všetky

 

25.

2.4.

Maratón ČSOB

 

 

 

26.

9.4.

Beh Devín - Bratislava

1 deň

 

 

27.

12.4.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

28.

14.-17.4.

Veľkonočné sviatky

1 deň

TO

 

29.

22.4.

Valné zhromaždenie SZRK,

1 deň

TO

 

30.

23.4.

Leitha

1 deň

TO

Hargaš J.

31.

29.4.

Rudno Cup

1 deň

KO

 

32.

1.5.

Splav Dunaja z Orthu

1 deň

TO

Hargaš J.

33.

6.-8.5.

Jarné vody

3 dni

TO

 

34.

10.5.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

35.

13.-14.5

I. KP

 

 

 

36.

13.5.

Jungov memoriál

1 deň

KO

Skovajsová

37.

20.21.5.

M SR dlhé trate

2 dni

KO

 

38.

20.-21.5.

Orientačné preteky Bodíky

2 dni

TO

Hricová

39.

26.-28.5.

II SP Szeged, MR Piešťany

3 dni

KO

 

40.

27.5.

Cyklotúra priateľstva

1 deň

 

STaRZ

41.

2.-3.6.

III SP Belehrad, I KP juniori

 

 

 

42.

10.6.

Pohár Interu

1 deň

KO

Skovajsová

43.

10.-11.6.

Splav Malého Dunaja

2 dni

 

Hargaš J.

44.

14.6.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

45.

17.-18.6.

Veľká cena Komárna

2 dni

KO

Skovajsová

46.

24.-25.6.

MEJ a U23 Belehrad, Trenčianska regata

2 dni

KO

Skovajsová

47.

24.6.

Sväťojánske ohne

1 deň

TO

 

48.

23.-25.6. 2017

Splav Mošoňského Dunaja - Ide sa od 23. do 25. júna

2 dni

TO

Jamnický

49.

1.-2.7.

Novácka 500

2 dni

KO

 

50.

5.7.

 

 

 

 

51.

8.-9.7.

Dobrohošťské pece

 

 

 

52.

8.-9.7.

Samaria cup

2 dni

KO

 

53.

12.7.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

54.

14.-16.7.

ME Plovdiv, BUL

1 deň

 

 

55.

14.-16.7.

Doprovod 62. TID na úseku Dunaja v SR

3 dni

TO

Hargaš J.

56.

22.-23.7.

II. KP  seniori

2 dni

KO

 

57.

29.-30.7.

MSJ a U23 Pitesti (ROM)

 

 

 

58.

29.7.

ME, SP a MSR Kvadriatlon

1 deň

KO

M. Dinka

59.

29.7.-5.8.

Dovolenkový splav

7 dní

TO

Hargaš J.

60.

4.-6.8.

M-SR, krátke trate + III. KP seniori

3 dni

KO

 

61.

9.8.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

62.

12.-13.8.

Beh od Tatier k Dunaju

2 dni

KO

M. Dinka

63.

11.-13.8.

Maďarské ramená

3 dni

TO

Hargaš J.

64.

19.-20.8.

Pohár SNP, + MSR maratón ?

2 dni

KO

 

65.

26.-29.8.

Splav Malého Dunaja

4 dni

KO

Jamnický, Hrdina

66.

27.-29.9.

Splav SNP po Hrone

3 dni

TO

Horváth

67.

26.-29.8.

Tatranský okruh vodákov

3 dni

TO

Šofa jozef, KE

68.

23.-27.8.

MS Račice

5 dní

KO

 

69.

1.-3.9.

 

 

 

 

70.

7.-10.9.

MS Maratón (RSA)

4 dni

KO

 

71.

9.9.

Pohár Slaávie UK

 

 

 

72.

10.9.

Dunajský maratón

 

 

 

73.

13.9.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

74.

15.9.-17.9.

Splav Dunaja z Orthu, Klokanov splav

3 dni

TO

Hargaš J.

75.

16.9.

Hargašov memoriál . Mládež

1 deň

KO

 

76.

17.9.

Kozacinový turnaj

1 deň

TO

Mičušík

77.

22.-24.9.

72. Hargašov memoriál

3 dni

KO

Wiebauer

78.

22.-24.

Súťaž Olympijských nádejí,

3 dni

KO

 

79.

30.9.

Rozlúčkové preteky

1 deň

KO

 

80.

7.10.

Krumlovský maratón

1 deň

KO

 

81.

7.-8.9.

Puchar Polski Poludniovej, Katowice

2 dni

KO

 

82.

11.10.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

83.

14.10.

Karloveský bobor

1 deň

KO

 

84.

21.-22.10.

Záverečný splav, Gabčíkovo,

2 dni

TO

Mičušík Igor

85.

21.10.

Beh devínskou Kobylou

 

 

 

86.

25.10.

Spomienka na obete Dunaja

 

 

Hargaš J.

87.

28.-29.10.

Nočný beh

 

 

 

88.

1.11.

Pamiatka zosnulých

 

 

 

89.

4.-5.11.

 

 

 

 

90.

8.11.

Zasadnutie výboru VK

 

 

Ružín

91.

11.-12.11.

Jesenná brigáda

2 dni

všetci

 

92.

17.-19.11.

Výstup na Vysokú

3 dni

TO

 

93.

24.-26.11.

Vodácky aktív,

3 dni

TO

 

94.

2.-3.12.

 

 

 

 

95.

3.12.

Mikuláš v lodenici

 

 

 

96.

9.-10.12.

 

 

 

 

97.

13.12.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

98.

15.12.

Vianočná sauna, punč

 

 

 

99.

16.12.

Demänovka cup

 

 

Šinák Vlado

100.

24.12.

Vianočný beh

 

 

Wiebauer Tomáš

101.

26.12.-1.1.

Silvester na Skalke